Klacht: Onterecht zeer hoge boete voor een korte vertraging na fout van Iddink zelf.

Naeema op 27 augustus 2019 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 27 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vreselijk slechte klantenservice: wij hebben een boekenlijst van mijn zoons school gekregen waarop de boeken staan die wij terug moeten sturen. Dat hebben wij gedaan . Een week later hebben wij een factuur gekregen dat wij 88€ moeten betalen voor twee boeken die wij niet hebben ingeleverd. Ik heb naar iddink gebeld en gezegd dat die twee boeken niet in de lijst staan die wij gekregen hebben van school en gevraagd wat ik nu moet doen. De meneer heeft gezegd: ‘geen probleem, jullie mogen die boeken via UPS naar ons sturen. Oké, ik was blij. Ik heb meteen de boeken via UPS terug gestuurd. Een week geleden hebben wij weer een factuur gekregen. Wij moesten nog steeds 88€ betalen, want wij hebben twee boeken niet ingeleverd . Ik heb naar UPS gebeld en ze hebben gezegd dat de boeken de volgende dag waren ingeleverd bij Iddink . Ik heb via whatsap verteld aan Iddink dat jullie de boeken al hadden ontvangen. Het bewijs heb ik overlegd en heb ik ook gebeld naar Iddink, maar de mevrouw zei dat zij alleen een bericht kon schrijven in het systeem. Verder kon zij niet helpen en via whatsap wordt gezegt dat Iddink de boeken 2 en halve week later hebben ontvangen . Ik heb hem het bewijs met bon gestuurd, maar nu hij zegt dat hij niets kan doen aan de situatie en ik moet 23% van de boekenprijs (32 euro) betalen. Wat raar.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als wij het bedrag van 32,36 euro niet hoeven te betalen, alhoewel ik hier heel veel tijd en energie aan kwijt ben geweest.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM