Klacht: onbereikbaarheid en ongewenste levering

Veronique Baertsoen op 08 november 2023 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 8 november 2023

Een klant heeft in juli gemeld dat haar dochter van school veranderde en het boekenpakket niet meer nodig had. Ondanks het weigeren van de levering en meerdere pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, ontving zij geen reactie en kreeg zij uiteindelijk een aanmaning om te betalen. De klant uit haar frustratie over de onbereikbaarheid van Iddink en de gang van zaken rondom de levering.

Mijn Klacht:

In juli gemeld dat dochter veranderde van school en dus het hele boekenpakket niet meer nodig had – kon niet meer op het Iddink portaal omdat haar schoolaccount al stopgezet was – pakket werd aangeboden door POST nl en heb ik beleefd geweigerd met vraag om te noteren op de weigering waarom – tegelijkertijd terug een mail gestuurd aangezien telefonisch niemand te bereiken viel.
Post nl biedt pakket terug aan en eist dat 15 jarige dochter hiervoor ontvangst aftekent
Ze doet dat want ze is bang van die man en ze is alleen thuis
Terug ettelijke mails naar hun klantenservice ZONDER antwoord
Nu aanmaning om te betalen? Zijn ze gek? Ik heb hen zeker al 10 mails gestuurd hieromtrent
Ik word hierdoor zo geïrriteerd van dit bedrijf … ongelooflijk.
Dit is pure waanzin hoe hun klantenservice werkt.

Het pakket staat hier ongeopend en ze kunnen het komen afhalen wanneer ik thuis ben … ik kan geen online retour bon maken want kan niet op het platform … hoe moet ik het anders doen?

Gewenste Oplossing:

1. ANTWOORD per mail of telefonisch of whatsapp ... maar geef me een ANTWOORD
2. organiseer ZELF een afhaling voor dit pakket
3. stort het eerste deel van de betaling terug die via domiciliëring afgehouden werd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Veronique Baertsoen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM