Klacht: Ivm digitale boeken moeten we inloggen maar helaas niet kunnen inloggen

Efekan op 09 september 2022 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 9 september 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Iddink kon niet koppelen om school account van mijn kind, steeds geprobeerd om te bereiken maar ik kon helaas geen een medewerker bereiken en via WhatsApp een appje weggedaan en ik hoor het nog steeds niets terug.
Mijn kind moet a.s maandag opdracht inleveren maar omdat hij niet inkan loggen kon hij zijn opdrachten niet maken
Vanaf 11.45 ben ik aan het proberen om telefonisch te bereiken 2× 10 minuten aan de lijn gebleven maar helaas niemand nam telefoon op. Is echt erg frustrerend.

Gewenste Oplossing:

Als ik iemand kan bereiken van iddink

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Efekan
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM