Klacht: Boeken worden veel te laat geleverd

Es28 op 25 augustus 2023 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 25 augustus 2023

Een klant heeft op 11 juli schoolboeken besteld, maar deze zijn tot nu toe niet geleverd, waardoor de school zonder boeken begint. Daarnaast heeft de klant voor €317,00 aan extra leermiddelen besteld, die eveneens niet op tijd zijn aangekomen. De klant uit zijn onvrede over de positie van het bedrijf binnen het onderwijs.

Mijn Klacht:

Schoolboeken ruim op tijd besteld, namelijk op 11 juli en we hebben de boeken nog steeds niet ontvangen. School begint, helaas zonder boeken. Ik had voor €317,00 aan extra leermiddelen besteld, die ik direct moest afrekenen, schandalig dat ook dat niet voor de school begint wordt geleverd.
Waardeloos dat zo’n slecht bedrijf zo’n machtige positie heeft binnen het onderwijs.

Gewenste Oplossing:

Dat schoolboeken een week voor aanvang van de lessen worden geleverd.
En extra leermiddelen die direct moeten worden afgerekend, binnen 2 weken worden geleverd. Andere oplossing zou zijn betalen na aflevering.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Es28
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM