Klacht: boeken retour maar wel een factuur

Lucioperca op 20 oktober 2023 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 20 oktober 2023

Een klant heeft op 21 juli boeken geretourneerd volgens de instructies van Iddink, maar ontvangt vervolgens een herinnering voor de factuur. Na contact met de klantenservice, waarbij een ontvangstbevestiging is meegestuurd, blijft het stil en ontvangt de klant opnieuw een aanmaning. De klant uit onvrede over de lange wachttijden bij de klantenservice en de afhandeling van de kwestie.

Mijn Klacht:

We hebben op 21 juli, geheel volgens opgaaf van Iddink, boeken retour gestuurd.
Nu krijgen we eerst een herinnering van deze factuur. Daarover gebeld en ook de ontvangstbevestiging meegestuurd zoals aangegeven door de vrouw aan de telefoon.
Deze zei dat ze er naar zouden kijken en vervolgens hoor je niets als even later weer een mail met daarin nu een aanmaning!!!
Ik ben helemaal klaar met deze manier van handelen en als ik zo lees op internet ben ik niet de enige…
Bellen duurt een eeuwigheid!! meer dan een half uur wachten is niet normaal…

Gewenste Oplossing:

Dat beide facturen en aanmaningen per direct komen te vervallen!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Lucioperca
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM