Klacht: Betalen van boeken die nooit geleverd zijn.

Oukrich op 05 juli 2023 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 5 juli 2023

Een klant van Iddink meldt dat haar dochter boeken moet inleveren die nooit zijn geleverd en die niet nodig waren voor de les. Ondanks een eerdere telefonische afspraak om dit probleem op te lossen, ontkent het bedrijf de communicatie en eist het de niet-geleverde boeken alsnog op.

Mijn Klacht:

Mijn docht zou nog boeken moeten inleveren die nooit zijn geleverd en die ook niet nodig waren in de les.Er is gelijk overgebeld in het begin en zou geregeld worden.nu bij het boeken inleveren ontkennen ze dat er is gebeld en vragen ze om de boeken die nooit zijn afgeleverd.

Gewenste Oplossing:

Dat ze ook toegeven dat ik gelijk heb gebeld nadat ik de boeken heb geregeld en geen rekening krijg van boeken die ik niet heb gekregen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Oukrich
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM