Klacht: Aanmanig terwijl boeken zijn ingeleverd

Solange Misdom op 09 december 2022 over Iddink in de categorie Boeken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Iddink
Categorie Boeken
Status Nieuwe klacht
Datum 9 december 2022

Een moeder klaagt over Iddink omdat haar dochter, na een reis met de KNVB, haar boeken niet op tijd kon inleveren. Hoewel ze eerder toestemming kreeg om de boeken later zonder boete in te leveren, ontving ze maanden later een aanmaning voor een boete van €60. Het contact met de klantenservice verloopt moeizaam, met lange wachttijden en problemen bij het inloggen voor e-mailcommunicatie.

Mijn Klacht:

Mijn dochter was op reis met KNVB en kon daardoor haar boeken niet op tijd inleveren. Ze heeft netjes gebeld met Iddink en haar probleem uitgelegd het was geen probleem, deze kon ze later versturen zonder boete. Nu maanden later krijgen we een aanmaning dat de boeken te laat zijn ingeleverd. Een boete van €60.
Bellen is een verschrikking, half uur tot uur in de wacht (hallo, ik heb meer te doen!) en dan maar weer andere keer proberen, een email sturen is ONMOGELIJK aangezien je dan moet inloggen via Iddink terwijl ze er geen account meer heeft.
Net gebeld met Iddink en we moeten de boete betalen omdat ze te laat heeft ingeleverd. Had dat vrouwtje nooit mogen zeggen zegt ie dan…Ja dag, wat is dit voor bedrijf?
We zijn echt de flauwste niet maar dit klopt gewoon niet…

Gewenste Oplossing:

De boeken zijn terecht, wel iets later dan had gemoeten maar er was wel telefonisch overleg gepleegd dat dit geen probleem was als ze deze meteen op zou sturen.
Dus een aanmaning vind ik niet terecht en zou gecrediteerd mogen worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Iddink

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Iddink nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Solange Misdom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM