Klacht: Tas verstuiver vullen

Nathaliekaylee op 21 december 2018 over ICI Paris XL in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 21 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste.
Ik heb altijd bij jullie mijn tasverstuiver gevuld van alien 7,5 ml dit was toen te koop bij de concurrent.
Nu kwam ik vorige week om hem te vullen en toen bleek het niet te kunnen omdat ze alleen scan kaartje had van 10ml of meer ik zei maar vul het altijd hier waarop de vrouw zei ja kan wel vullen maar betaal je voor 10 ml.
Dit kan natuurlijk niet ik kom niet voor niks altijd bij ici paris ipv bij de concurrent.
Ik vind dit niet kunnen ze wilt me dus voor iets laten betalen wat ik dus niet krijg.

Gewenste Oplossing:

Als hier iets mee gedaan wordt en niet mensen geld uit zak gaan halen voor iets wat ze dus niet krijgen.
En dat ik zoals vanouds gewoon mijn 7.5 ml alien van therry muller kan vullen.
Misschien scan kaartje van 7.5ml regelen want kan niet zo zijn dat ik ooit duur betaald heb voor de tasverstuiver en er nu dan niks meer mee kan

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ICI Paris XL

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ICI Paris XL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM