Mijn Klacht:
Als kerstcadeau heb ik van mijn verloofde een prachtige oogschaduw en mascara gekregen van het merk Yves Saint Laurant. Prachtige make up, daar ligt het niet aan. Echter ben ik van mening dat goede make up niet zó duur hoeft te zijn. In overleg besloten dat ik het toch terug zou brengen.
Eenmaal in de winkel wordt mij doodleuk verteld dat ze geen make up terug nemen, zoals op de bon vermeld. Alsof het om make up van een tientje gaat! Het totaalbedrag was ruim €65! De make up was ongebruikt en de mascara zelfs geseald. De oogschaduw wordt ongeseald verkocht. Ik was het er niet mee eens dat ik zo makkelijk werd afgewimpeld en heb direct de klantenservice gebeld. De dame die mij te woord stond heeft naar de winkel gebeld om na te vragen of ze echt niets voor me konden doen. Wederom werd gezegd dat de regel is dat make up niet wordt eruggenomen en dat de make up bovendien niet geseald was. Hetgeen dat niet geseald was is wat ongeseald werd verkocht, dus daar kan ik niets aan doen.
Gewenste Oplossing:
Dat de regels worden aangepast zodat ongebruikte make up kan worden teruggebracht (mits het nog te verkopen is uiteraard).
Inmiddels heb ik besloten om de oogschaduw toch te houden maar ik zou graag willen dat de gesealde mascara alsnog retour wordt genomen en wij hiervoor ons geld terugkrijgen.

