Klacht: medewerkster zeer onvriendelijk!

es2017 op 06 maart 2017 over ICI Paris XL in de categorie Parfumerie winkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Parfumerie winkels
Status Open
Datum 6 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik ben al jaren vaste klant bij de ici paris en koop daar altijd mijn parfums en verzorgingsproducten. vandaag (06-03) ging ik naar de ici paris omdat het tijd werd voor een nieuwe creme. Daar was een nieuwe medewerkster die mij wilde helpen. ik vroeg haar om een nieuwe creme maar zij weigerde me een sample te geven, omdat ze vond dat de creme die ik nu gebruik ‘al goed genoeg is en dat ik geen andere nodig heb’. zelfs toen ik aankaartte dat de creme niet meer goed werkt, herhaalde dat die creme ‘al goed genoeg was’. Toen ik om een sample voor een reiniger vroeg zei ze dat deze toch geen zin heeft, omdat het 6 weken nodig heeft om te werken. ik gaf aan dat ik vaker cremes heb gekocht die na een maand nog steeds geen resultaat hebben opgeleverd. toen zei zei: misschien moet u mensen maar meer gaan vertrouwen. Ik vond dat ik zeer respectloos ben behandeld en dat mijn vragen niet goed werden beantwoord. Ook werd mijn zeer normale vraag voor een sample geweigerd, Dit ben ik niet gewend van de ici paris en ik hoop dat zij er zeker wat aan doen!

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als ik met wat meer respect word behandeld. Dat ik om een sample vraag betekent niet dat ik nooit wat ga kopen. ik vraag om een sample om iets uit te proberen waar ik zeer veel geld in zal steken. als het werkt, koop ik het, werkt het niet, steek ik er geen geld in. Ook vind ik dat ik recht heb op een waardebon of iets dergelijks als excuus voor dit gedrag.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ICI Paris XL

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ICI Paris XL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM