Mijn Klacht:
Eind november heb ik een tv beugel van Vogel’s besteld voor mij 4 inch tv. Het duurde al langer voordat deze verzonden werd, bij ontvangst bleek het ook nog de verkeerde te zijn.
Dit gemeld bij de klantenservice en doe gaven aan dat het al bekend was en dat ik een mail ging ontvangen met instructies. Deze na een week Nog niet binnen dus nog maar weer eens gebeld, eindelijk de mail ontvangen na dat gesprek. Instructies uitgevoerd en daarna werd het stil..
2 week terug eerste mail weer gestuurd, geen reactie. Na contact via Twitter nog steeds geen oplossing. Begin Deze week weer gemaild en bericht via twitter gedaan, tot op heden nóg geen reactie.
Ik bestelde altijd met veel plezier bij ibood.com maar dat is nu wel geweest. Ik betwijfel het of ik ooit de beugel nog ontvang of mijn geld terug krijg.
Gewenste Oplossing:
Bij Het leveren van de bestelde beugel of een vergelijkbaar product. Wanneer dat niet kan, mijn geld terug.

