Klacht: voucher voor fotoboek dubbeldik van MyBKS

[email protected] op 20 juni 2014 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste heer, Bedankt voor uw bericht. Wij vinden het spijtig te vernemen dat u heden geen bestelling van MyBKS in ontvangst heeft kunnen nemen. Wij kunnen u hierover het volgende informeren. MyBKS zit op dit moment in een overname proces...

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 20 juni 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb vouchers gekocht via ibood, deze moesten voor juni 2014 verzilverd zijn. 26 mei 2014 verzilverd, 1 fotoboek en de verzendkosten betaald.
Tot heden niks ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als het boek ontvangen is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 26 juni 2014 om 14:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer,

Bedankt voor uw bericht.

Wij vinden het spijtig te vernemen dat u heden geen bestelling van MyBKS in ontvangst heeft kunnen nemen. Wij kunnen u hierover het volgende informeren.
MyBKS zit op dit moment in een overname proces van de boekenleverancier waardoor zij een stop hebben gehad in het bestelproces. Zij hebben bevestigd alle boeken te zullen uitleveren, al dan niet met een flinke vertraging.
Ze werken heden hun achterstand bij zodat alle klanten van hun bestelling worden voorzien.

Het contact met MyBKS, telefonisch en e-mail, is bewust tijdelijk stopgezet zodat zij zich volledig kunnen focussen op uitlevering van alle bestellingen.

Hiervoor vragen wij uw geduld. Wij begrijpen dat dit vervelend is en hiervoor ook zeker excuses.

Met vriendelijke groet,

iBOOD Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ibood beoordeeld.

[email protected]

Heeft op 04 december 2014 om 21:37 geantwoord

Beste,
ik heb mijn fotoboek besteld bij MyBKS aangekocht met de I-Boot voucher nog steeds niet ontvangen, wel een mail met hun uitleg? de bestelling dateerd van 26-05-2014 met deze vind ik wel dat ik al zeer lang wacht,
Hierna een kopy van de desbetreffende e-mail

Bedankt voor uw bericht. Vanwege een overname van het merk MyBKS en
problemen bij de overgang naar een andere productiefaciliteit is er een
achterstand in de productie van onze fotoboeken ontstaan.
Wij verwachten dat de ontstane productieachterstand de komende weken
volledig weggewerkt wordt.
Uw fotoboek zit in de partij fotoboeken met de leveringsachterstand.
Het vervelende is dat wij u dus moeten vragen om nog even geduld te
hebben.

Uw fotoboek wordt geproduceerd en geleverd.

Indien u vouchercodes heeft kunt u deze nog steeds inwisselen en
gebruiken.

Onze welgemeende excuses voor de vertraging en het bijbehorende
ongemak.

Met vriendelijke groet,

Marcel van Santen
MyBKS Helpdesk

Fabian schreef op 2014-06-16 17:29:
> Beste
> enkele weken geleden bestelde ik bij U een dubbeldik liggend A4
> hardcover fotoboek ,
> tot op heden heb ik echter nog niets ontvangen?
> is deze nog in productie, of is hij al verstuurd?
> graag antwoord terug, met dank!
> het ordernummer is 0017820
>
> mvg: Fabian.
>
> ORDER '0017820' BEVESTIGING
>
> Beste Fabian,
>
> Bedankt voor je bestelling. Je ordernummer is: 0017820. vermeld bij
> vragen over je bestelling s.v.p.
> altijd het ordernummer.
>
> Onderstaand tref je een opsomming van jouw bestelling aan:
>
> 1 x Dubbeldik Liggend A4 Hardcover 28x21 200grs
> Verzendmethode: Europa
>
> Ordertotaal: €10,15
> Betaling: Online Betalen
> Transaction ID: 30412521

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Beste, ik heb mijn fotoboek besteld bij MyBKS aangekocht met de I-Boot voucher nog steeds niet ontvangen, wel een mail met hun uitleg? de bestelling dateerd van 26-05-2014 met deze vind ik wel dat ik al zeer lang wacht, Hierna een kopy van de desbetreffende e-mail Bedankt voor uw bericht. Vanwege een overname van het merk MyBKS en problemen bij de overgang naar een andere productiefaciliteit is er een achterstand in de productie van onze fotoboeken ontstaan. Wij verwachten dat de ontstane productieachterstand de komende weken volledig weggewerkt wordt. Uw fotoboek zit in de partij fotoboeken met de leveringsachterstand. Het vervelende is dat wij u dus moeten vragen om nog even geduld te hebben. Uw fotoboek wordt geproduceerd en geleverd. Indien u vouchercodes heeft kunt u deze nog steeds inwisselen en gebruiken. Onze welgemeende excuses voor de vertraging en het bijbehorende ongemak. Met vriendelijke groet, Marcel van Santen MyBKS Helpdesk Fabian schreef op 2014-06-16 17:29: > Beste > enkele weken geleden bestelde ik bij U een dubbeldik liggend A4 > hardcover fotoboek , > tot op heden heb ik echter nog niets ontvangen? > is deze nog in productie, of is hij al verstuurd? > graag antwoord terug, met dank! > het ordernummer is 0017820 > > mvg: Fabian. > > ORDER '0017820' BEVESTIGING > > Beste Fabian, > > Bedankt voor je bestelling. Je ordernummer is: 0017820. vermeld bij > vragen over je bestelling s.v.p. > altijd het ordernummer. > > Onderstaand tref je een opsomming van jouw bestelling aan: > > 1 x Dubbeldik Liggend A4 Hardcover 28x21 200grs > Verzendmethode: Europa > > Ordertotaal: €10,15 > Betaling: Online Betalen > Transaction ID: 30412521

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM