Klacht: terugbetaling van retourzending

Len63 op 22 januari 2019 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 22 januari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had 6 stoelen bij Ibood besteld en op 24 december 2018, 248,80 euro betaald. Toen ik de levering via DHL ontving bleek er alles mis te zijn met de bestelling.. 1 zitting van de stoel was anders van kleur en patroon, er zijn verschillende kleuren schroeven en bouten (zilver en zwart) geleverd. De vierkantjes waar je de stoel mee kunt verstevigen waren verschillend van lengte en van 1 stoel ontbraken de schroeven en kruisje, de voorgeboorde gaten waren scheef geboord en ga zo maar door. Na een mail en naar de klantenservice zouden zij de kosten voor de retourzending op zich nemen, omdat er van alles mis was met de zending. Erg netjes dus. De zending is op donderdag 10 januari retour gegaan. Op mijn vraag wanneer ik de 248,80 euro terug gestort krijg heb ik geen reactie mogen ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Als ik het bedrag van 248,80 euro op mijn rekening staat.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ibood

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ibood nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM