Klacht: Niet leveren/geen communicatie

Dave123456789 op 30 mei 2015 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 1 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft op 1 juni een email ontvangen van de Customer Service afdeling over de afhandeling van deze klacht.

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 30 mei 2015

Een klant heeft op 22 april twee sets Cavello boxershorts besteld bij Ibood, met de belofte dat deze uiterlijk op 6 mei verzonden zouden worden. Ondanks het ontbreken van een duidelijke communicatie over de verzenddatum, ontving de klant alleen een standaardmail en kon hij geen verdere informatie verkrijgen, wat leidde tot teleurstelling na jarenlange trouwe aankopen.

Mijn Klacht:

Op 22 april kocht ik 2 keer 2x Cavello boxershorts
Cavello boxershorts 2-pack. Deze zouden volgens de website uiterste 6 mei verzonden worden. Er werd vanuit iBOOD geen enkele nieuwe datum gecommuniceerd enkel een standaard mail dat de bestelling ‘mogelijk eind volgende week’ verzonden wordt. Bij lezen op het iBOOD forum, blijkt deze bij ieder product verzonden te worden. Deze wordt overigens enkel verzonden als de klant er naar vraagt.

Ik heb meer info gevraagd, maar kan deze blijkbaar niet krijgen. Jammer dat je als jarenlange trouwen klant (meer dan 50 probleemloze bestellingen), zo aan de kant wordt gezet.

Gewenste Oplossing:

Bij levering, meer 'echte' informatie én een compensatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 01 juni 2015 om 08:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft op 1 juni een email ontvangen van de Customer Service afdeling over de afhandeling van deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - En wat voor mail, een zoveelste standaardbericht: "Wij vinden het uiteraard erg vervelend dat u bij de laatste vier bestellingen problemen heeft ondervonden met de verzending. Helaas hebben wij de afgelopen periode te maken gehad met vertragingen. Een aantal producten hebben wij te laat ontvangen van onze leveranciers en daarom niet op tijd kunnen versturen. Gelukkig gaat dit de laatste tijd steeds beter en werken wij er hard aan om onze klanten weer naar tevredenheid te kunnen helpen." Als klant heb ik daar dus helemaal niets aan!! De klacht is verre van opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM