Klacht: Na bestelling en betaling zwijgt iBood in alle talen

weissman op 16 oktober 2012 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 11 december 2012
Reactie van het bedrijf:

Door een niet toereikende voorraad was het niet mogelijk na te leveren, de klant heeft het aankoopbedrag inclusief verzendkosten terug ontvangen.

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 16 oktober 2012

Een klant heeft op 19 september een harddisk besteld bij iBood, met de verwachting dat deze op 28 september geleverd zou worden. Tot op heden, 16 oktober, heeft de klant het product nog niet ontvangen en ontvangt geen enkele reactie op zijn vragen via het contactformulier of e-mail, terwijl het betaalde bedrag wel is afgeschreven. De klant betreurt het dat er niet met PayPal is betaald, omdat dit mogelijk een terugbetaling had kunnen faciliteren.

Mijn Klacht:

Op 19 september een harddisk besteld, die zou naar verwachting op 28 september bezorgd worden. Tot op dit moment (16 oktober) nog steeds niets ontvangen. Vragen via het contactformulier maar ook naar het emailadres van de iBood klantenservice worden totaal genegeerd. Geen antwoord, geen reactie, geen harddisk. Mijn geld is wel weg. Ik heb er spijt van dat ik niet via PayPal heb betaald, dan kun je in ieder geval je geld van/via PayPal terugkrijgen wanneer niet geleverd wordt.

Gewenste Oplossing:

Een behoorlijke reactie op mijn via het web-contactformulier EN per email gestelde vragen, levering van het bestelde en een goedmakertje voor de vertraging en zeer slechte behandeling van de email

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Ibood

13 jaren geleden - Beste weissman, Bedankt voor uw bericht. Wij hebben u gisteren gemaild over deze kwestie. Excuses voor het niet eerder reageren. Goed weekend gewenst! Met vriendelijke groet, iBOOD Webcare Team

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 11 december 2012 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Door een niet toereikende voorraad was het niet mogelijk na te leveren, de klant heeft het aankoopbedrag inclusief verzendkosten terug ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ibood beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM