Klacht: MYBKS fotoboeken worden niet geleverd

Guusje99 op 05 juli 2014 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Guusje99, Bedankt voor uw bericht. Wij vinden het spijtig te vernemen dat u heden geen bestelling van MyBKS in ontvangst heeft kunnen nemen. Wij kunnen u hierover het volgende informeren. MyBKS zit op dit moment in een overname proces...

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 5 juli 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Begin december 2013 heb ik via ibood twee vouchers gekocht t.w.v. €90,00. De vouchers moesten voor 30 juni 2014 verzilverd zijn bij MYBKS. Op 3 juni 2014 heb ik twee fotoboeken met de vouchers besteld en betaald, maar tot heden niets ontvangen. Op mijn diverse mailtjes naar MYBKS wordt niet gereageerd en telefoontjes worden slechts beantwoord middels een bandje met een vaag verhaal. Ondertussen weet ik nog altijd niets m.b.t. levering van mijn betaalde fotoboeken en is er evenmin iets geleverd.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn 2 fotoboeken z.s.m. geleverd hebben (en dat is dus niet pas over een x aantal weken). Lukt dat niet, dan wil ik per ommegaande mijn geld en verzendkosten terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 07 juli 2014 om 12:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Guusje99,

Bedankt voor uw bericht.

Wij vinden het spijtig te vernemen dat u heden geen bestelling van MyBKS in ontvangst heeft kunnen nemen. Wij kunnen u hierover het volgende informeren.
MyBKS zit op dit moment in een overname proces van de boekenleverancier waardoor zij een stop hebben gehad in het bestelproces. Zij hebben bevestigd alle boeken te zullen uitleveren, desalniettemin met een flinke vertraging.
Ze werken heden hun achterstand bij zodat alle klanten van hun bestelling worden voorzien.

Het contact met MyBKS, telefonisch en e-mail, is bewust tijdelijk stopgezet zodat zij zich volledig kunnen focussen op uitlevering van alle bestellingen.

Omdat MyBKS nog bestaande is en zij alle boeken zullen uitleveren kan er vanuit iBOOD geen terugstorting plaatsvinden.

Voor de uitlevering vragen wij uw geduld. Wij begrijpen dat dit vervelend is en hiervoor ook zeker excuses.

Met vriendelijke groet,

iBOOD Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM