Klacht: ibood komt niet over de brug.

jfleuren op 17 september 2014 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 17 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 21 augustus een jabra limited edition headset besteld. Deze zou op 29 augustus geleverd worden. Tot op heden niets ontvangen. Op 5 september bericht gehad dat ze de headset niet konden leveren. Op zich vreemd dat je wel artikelen verkoopt maar deze vervolgens niet kunt leveren maar goed. Ik zou een alternatieve kleur krijgen. Verder hetzelfde. Maar om een of andere vage reden moest ik hier ook weer 7 dagen op wachten. Nu zijn we echter weer bijna 12 dagen verder en heb ik wederom niets vernomen. Op mailtjes naar de klantenservice wordt overigens niet gereageerd. Het zou toch fijn zijn als er nu eindelijk eens wat werd verzonden. Vind het overigens ook wel dat het lang genoeg is geweest. Ga morgen eens onderzoeken wat mijn rechten zijn in deze. Is toch schandalig om zo mensen aan het lijntje te houden.

Dit is mijn eenmalige kortingscode dus als iemand er iets aan heeft veel plezier er mee. Uw persoonlijke couponcode: 28Z3W88E9QGK94

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM