Klacht: halve levering van bestelde set luidsprekers

user-1173829 op 15 juni 2015 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant heeft op 22 juni een email ontvangen van de customer service afdeling over de afhandeling van deze klacht. De customer service afdeling heeft de klant op 29 juni een email gestuurd over het ophalen van de geleverde speaker. Zodra...

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 15 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

in november 2014 bestelden wij bij ibood een set luidsprekers (duo pack canton vloerspeakers). In januari 2015 hebben wij van deze set 1 luidspreker ontvangen, de tweede luidspreker is bij ons nooit aangeboden en ondertussen heeft ibood ons via de kredietkaart ook de helft van het aankoop bedrag + verzendkosten aangerekend. Na herhaaldelijke mails en vandaag nog een telefoontje is er nog geen oplossing uit de bus gekomen.

Gewenste Oplossing:

wij zouden het meest tevreden zijn indien de tweede luidspreker zoals in de bestelling overeengekomen nog zou geleverd worden. Indien niet meer mogelijk is mag ibood op eigen kosten de geleverde box bij ons ophalen mits onmiddellijke terugbetaling van het aangerekende bedrag + de onkosten die wij reeds hebben gemaakt omwille van de problemen. Totaal bedrag 525 EUR;

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Ibood beoordeeld.

user-1173829

Heeft op 22 juni 2015 om 14:09 geantwoord

Deze klacht is ABSOLUUT NIET afgehandeld. Ik heb vanmorgen iBood gebeld voor een 'stand van zaken' en er mee ingestemd dat ik een retour-formulier ga toegestuurd krijgen, dus we zijn nog mijlenver af van een oplossing.
Ik zou dus de status van deze klacht graag zien veranderen naar 'in behandeling'.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 29 juni 2015 om 11:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant heeft op 22 juni een email ontvangen van de customer service afdeling over de afhandeling van deze klacht.

De customer service afdeling heeft de klant op 29 juni een email gestuurd over het ophalen van de geleverde speaker. Zodra wij deze hebben ontvangen zal het aankoopbedrag aan klant worden teruggestort. Wij bieden onze excuses aan voor al het ongemak.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Beste Robin deze zaak is duidelijk NIET opgelost, en ik zou dan ook graag de status terug naar 'in behandeling' willen zien veranderen. Door eerder mijn bestelling te aanvaarden, heeft iBood zich ertoe verbonden mij het bestelde effectief te leveren, tegen de afgesproken prijs. Blijkbaar zijn er problemen met de levering opgetreden, maar voor die problemen ben ik als consument niet verantwoordelijk en die moeten door de leverancier opgelost worden. Ik wacht dus nog steeds op de tweede luidspreker. Daar bovenop vind ik het een regelrechte schande dat iBood het lef heeft om mij de helft van het bedrag aan te rekenen. iBood gaat in de fout, ik moet betalen voor iets waar ik niets mee kan aanvangen en ik moet het dan stellen met een zuinige 'excuses voor het ongemak' ? Nogmaals : Deze zaak is duidelijk niet opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM