Mijn Klacht:
Op 5 december een Guess Collection witte dames horloge besteld. Na wat emails te hebben ontvangen over vertraging, uiteindelijk een mail ontvangen dat het product niet geleverd gaat worden.
De reden dat het product niet wordt geleverd is dat de bestelling van de leverancier is KWIJTGERAAKT…. Hoe is dat mogelijk als ik vragen mag? Van een distributie centrum naar iBOOD in vrachtwagens. Welke vrachtwagens hebben tegenwoordig geen gps/track&trace?
Gewenste Oplossing:
Stel, de levering is echt verdwenen. Wat is voor iBOOD belangrijker? Tevreden klanten en goede reclame of slechte recencies, ontevreden klanten en jullie laten je kennen als een ongeloofwaardig bedrijf.
Gewenste oplossing is uiteraard het ontvangen van het bestelde product. iBOOD kan dit product bij een alternatieve leverancier alsnog bestellen. Wellicht dat ze niet tegen dezelfde voorwaarden kunnen bestellen, maar dit is een verlies dat een bedrijf als iBOOD zou kunnen nemen.
Geboden oplossing is voor mij onder de maat.

