Klacht: fotoboek mybks toch nog geleverd

jrdw op 25 augustus 2014 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste jrdw, Bedankt voor uw bevestigende bericht. Fijn dat u het fotoboek, ondanks de flinke vertraging, in ontvangst heeft kunnen nemen! Wij wensen u veel plezier met het fotoboek. Met vriendelijke groet, iBOOD Webcare Team

Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 25 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We maakten ons bezorgd over het lot van ons in juni l.j. met Ibood voucher bestelde fotoboek bij BKS, maar….

Gewenste Oplossing:

Dit is een compliment voor de afhandeling van het Mybks faillisement: we kregen vandaag, 25 augustus, het in juni bestelde dubbeldikke fotoboek keurig verzorgd aangeleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 25 augustus 2014 om 15:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste jrdw,

Bedankt voor uw bevestigende bericht. Fijn dat u het fotoboek, ondanks de flinke vertraging, in ontvangst heeft kunnen nemen!
Wij wensen u veel plezier met het fotoboek.

Met vriendelijke groet,

iBOOD Webcare Team

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM