Klacht: Bestelling terug geannuleerd na 6 weken

user-1315662 op 22 december 2016 over Ibood in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Ibood has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 januari 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Guido, Bedankt voor je bericht. We begrijpen dat je een order hebt geplaatst, maar dat deze nooit is geleverd. De bestelling is uiteindelijk geannuleerd, maar er is geen duidelijke reden met jou gecommuniceerd. Excuses hiervoor. We hebben jou een...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ibood
Categorie Deal-Sites
Status Opgelost
Datum 22 december 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 30 oktober bestelde ik een koel-vriesinstallatie ter waarde van 370 Euro . Levering 7 november . Uiteindelijk verschoven naar 25 november om dan op 15 december zonder reden door Ibood te worden geannuleerd . Ondertussen liet ik een aantal aanbiedingen van een dergelijke koel-vriesinstallatie aan mij voorbijgaan . Nu kan ik dit type aanschaffen voor 100 Euro meer .

Gewenste Oplossing:

Vermits dit reeds de zoveelste schrapping zonder enige reden is , is voor mij de maat vol . Ik zal alleen tevreden zijn met een compensatie van het bedrijf .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ibood

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Ibood over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ibood nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Ibood in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Ibood een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Ibood

Heeft op 10 januari 2017 om 16:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Guido,

Bedankt voor je bericht.

We begrijpen dat je een order hebt geplaatst, maar dat deze nooit is geleverd. De bestelling is uiteindelijk geannuleerd, maar er is geen duidelijke reden met jou gecommuniceerd. Excuses hiervoor.

We hebben jou een e-mail bericht gestuurd met verdere uitleg over waarom jouw artikel niet is geleverd. Tevens is er een compensatie voor het ontstane ongemak gestuurd.

Met vriendelijke groet,

iBOOD Webcare Team

user-1315662

Heeft op 24 januari 2017 om 00:52 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Hoe leugenachtig dit bedrijf is , wordt vandaag bevestigd . Hetzelfde toestel werd 14 dagen na hun mail met excuses op 23 januari 2017 terug aangeboden en bij het inloggen van Belgische klanten als uitverkocht aangegeven .Mail ontvangen op 10/01/2017. Hi Guido,

Bedankt voor je bericht via www.klacht.nl.

We begrijpen dat je een order hebt geplaatst, maar dat deze nooit is geleverd. De bestelling is uiteindelijk geannuleerd, maar er is geen duidelijke reden met jou gecommuniceerd. Excuses hiervoor.

De leverancier heeft de Zanussi Koel-vriescombinatie niet kunnen uitleveren aan iBOOD vanwege een tekort in de voorraad. Jouw order is één van de bestellingen die niet uitgeleverd kon worden. Wij hebben geprobeerd om opnieuw een soortgelijk model in te kopen bij een andere leverancier, maar dit is niet gelukt. Om deze reden is het product uiteindelijk geannuleerd.

Ter compensatie voor het ongemak en de verwarrende communicatie willen we jou een coupon code aanbieden ter waarde van 10 euro. Deze coupon code is 1 jaar geldig en kun je verzilveren via de website van iBOOD België www.ibood.be.

Coupon code: KT366Z4LVHGFGP8

Mochten er nog onduidelijkheden of vragen zijn naar aanleiding van dit bericht, laat het ons dan gerust weten!

Met vriendelijke groet,

Naoual
Customer Specialist iBOOD.com Deze persoon doet zijn job niet naar behoren en als ex sales weet ik maar al te goed wat service naar klanten betekent .In mijn 20 jaar stonden mijn klanten op nummer één en het bedrijf op de tweede plaats .Duidelijk werd mijn niet uitgeleverde bestelling nu terug aangeboden . Dit duidt op een totaal gebrek aan respect voor de klant door deze persoon .

Ik wil een reactie plaatsen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM