Mijn Klacht:
Op 8 oktober hebben we meerdere producten bij huus besteld. Ik heb ondertussen 5 keer contact opgenomen met de klanten service om te vragen hoe het ervoor staat. Iedere keer sta ik tussen 13e en 18e in de wachtrij. Wat ik me kan voorstellen als het druk is maar goed. Telkens als ik iemand aan de lijn krijg is de persoon erg vriendelijk maar word er aangegeven dat diegene helaas niks kan inzien op dat moment en dat diegene intern contact zal moeten opnemen om te vragen hoe het ervoor staat. Daarna zou ik via de mail op de hoogte gehouden worden. Helaas heb ik maar na een telefoontje een mail ontvangen op 03-11-25 dat de pakketten tussen 2-4 weken verstuurd zullen worden. Echter heb ik nog altijd niks ontvangen.
Persoonlijk vind ik 3 maanden wachten op een levering heel erg lang. Vooral omdat er werd aangegeven dat het er sneller zou zijn.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag dat de levering deze week nog verstuurd wordt en mocht dit niet lukken zou ik graag een gedeelte van het betaalde bedrag terug willen krijgen.

