Klacht: Opzegging.

nico1947 op 05 februari 2015 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 5 februari 2015

Een klant heeft op 15 december 2014 zijn overeenkomst met huurexpert.nl opgezegd, maar ontvangt nog steeds maandelijkse kosten van 19,95 euro. Ondanks het versturen van een e-mail heeft de klant geen reactie ontvangen.

Mijn Klacht:

Vanaf 15 Dec.2014 huurexpert op gezegd maar er wordt nog steeds kosten berekend 19,95 per maand.. Mail gestuurd ook daar hebben we geen antwoord op terug gekregen.

Gewenste Oplossing:

Tevreden ben ik als de kosten terug gestort worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over huurexpert.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over huurexpert.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM