Klacht: Valse informatie

Marcelalmerefaber op 02 december 2021 over Hulp-in-huis.nl in de categorie Schoonmaakbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 2 december 2021

Een klant van Hulp-in-huis.nl heeft negatieve ervaringen gedeeld over het ontvangen van valse telefoonnummers van schoonmaaksters die niet bestonden. De klager vindt dit onacceptabel en roept op tot actie om deze situatie te beëindigen.

Mijn Klacht:

Dag, Ook ik ben erin getrapt. Na aanmelding valse nummers gekregen van schoonmaaksters die wilden schoonmaken. Mensen die niet bestonden. Alleen dit kan niet. Dit moet stoppen.
Indien u geheel kosteloos wilt meedoen aan een procedure of uw verhaal wilt schrijven dan kan dat aan [email protected]

Gewenste Oplossing:

Het bedrijf moet stoppen hiermee

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hulp-in-huis.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hulp-in-huis.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcelalmerefaber
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM