Klacht: Hellup!! Al mijn reisfoto`s kwijt?

Inge1964 op 29 augustus 2019 over Huawei Technologies Netherlands B.V. in de categorie Electronica - GSM

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Huawei Technologies Netherlands B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Electronica - GSM
Status Open
Datum 29 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Huwawei Y7 wil dat ik een hard reset doe. Dan ben ik al mijn reisfoto`s kwijt. Dit vind ik verschrikkelijk. Omdat ik onderweg geen wifi had is er niets opgeslagen in de cloud.
Ik kom er niet meer in. Telefoon blijft tril brom geluidje geven.
Hellup! Wat kan ik doen?

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn reisfoto`s van mijn toestel af kan halen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Huawei Technologies Netherlands B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Huawei Technologies Netherlands B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM