Klacht: Ze hebben niet eens een telefoonnummer

jb044 op 31 mei 2023 over HP in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HP
Status Nieuwe klacht
Datum 31 mei 2023

Een klant van HP ervaart problemen met een niet werkende printer en kan het product niet registreren, ondanks eerdere registratie. De klant heeft moeite om contact op te nemen met de fabrikant, aangezien er geen telefoonnummer beschikbaar is, en voelt zich gefrustreerd over de situatie na een investering van 250 euro in toners.

Mijn Klacht:

Vakkundig allemaal uit google verwijderd, moet mijn product eerst registreren wat ik destijds al gedaan heb. Product niet gevonden, leuk 250 euro aan toners gespendeerd een niet werkende printer en geen enkele manier om met de fabrikant in contact te komen voor een oplossing. Ja koop maar een nieuwe lijkt het motto te zijn.

Slechte zaak dit!

Gewenste Oplossing:

Een telefoonnummer van zoiets als een klantenservice zoals bij een normaal bedrijf.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HP

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door jb044
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM