Klacht: Houden geld vast van koper

bumba op 20 augustus 2025 over Online Payment Platform in de categorie Betaalsystemen, Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Betaalsystemen
Status Nieuwe klacht
Datum 20 augustus 2025

Een gebruiker van het Online Payment Platform heeft een klacht ingediend omdat er al dagen geld vastgehouden wordt na een verkoop. Ondanks het verstrekken van identificatie, ervaart de gebruiker problemen met het contact opnemen met de klantenservice, die alleen automatische antwoorden biedt. De gebruiker is van plan om het betaalplatform in de toekomst niet meer te gebruiken.

Mijn Klacht:

iets verkocht houden geld al dagen vast
heb mijn ID ingegeven dat vroegen ze
je kan met niemand hierover kontakt krijgen als een stomme computer met antwoorden waar je niks aan hebt
ik ga deze betaal nooit meer gebruiken

Gewenste Oplossing:

dat ze geld uitkeren of ik mail de koper dat z e geld terug vraagd

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Online Payment Platform

Reactie van de melder van de klacht bumba

6 maanden geleden - Niet bereikbaar alleen computer antwoord Erg slecht terwijl op.de site staat dat je contact kunt krijgen persoonlijk

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Online Payment Platform nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door bumba
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM