Klacht: Iemand gebruikt mijn identiteit.

Piet1959 op 20 augustus 2016 over Hotmail.com in de categorie E-mail providers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie E-mail providers
Status Nieuwe klacht
Datum 20 augustus 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn naam is Piet Mantel en mijn emailadres is [email protected] al 6 jaar.

Iemand uit UK gebruikt mijn naam Piet Mantel en heeft als emailadres
[email protected]. Dus je ziet het de ie maakt hij ei
Zo mijn bank stuurde een bankpas naar het verkeerde adres . Gelukkig kwamen ze er achter dat het een valse adres was en ik wil dat het email adres [email protected] verdwijnt en ook mijn naam. Hij gebruikt mijn identiteit.

Gewenste Oplossing:

Als deze man gepakt word en alles verdwijnt en hij is mij 190 euro verschuldigd omdat ik opnieuw de koerier van DHL moest betalen voor het goede adres dus de mijne.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hotmail.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hotmail.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM