Klacht: Zeer slechte helpdesk

luhagen op 20 april 2012 over Hostnet in de categorie Websites - Building en Hosting

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hostnet has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 april 2012
Reactie van het bedrijf:

Het probleem is verholpen door de afdeling Operations

Bedrijf Hostnet
Status Opgelost
Datum 20 april 2012

Een klant van Hostnet heeft een klacht ingediend over de slechte service van de helpdesk. Na het melden van een 'fatal error' in het Plesk Control Panel, kreeg de klant vier dagen lang geen oplossing en werd steeds aan het lijntje gehouden met onzekere antwoorden. Dit is niet de eerste keer dat de klant problemen ervaart met de dienstverlening, aangezien eerder ook de website en mailfunctie vier dagen uit de lucht waren.

Mijn Klacht:

Ik heb al vier dagen geleden een melding gedaan van een ‘fatal error’ in het Plesk Control Panel. Met dat programma beheer ik mijn mailboxen. Een fout aangemaakte mailbox wilde ik verwijderen, maar kreeg toen een fatal error. Die mailbox kan ook niet meer worden teruggezet.
Ik word nu al vier dagen aan het lijntje gehouden met mails als ‘helaas is het door werkdruk niet gelukt om..’ en ‘ik kan u helaas niet beloven dat..’ En nu is het vrijdagmiddag 17.30 uur en krijg ik te horen dat de supportafdeling er pas maandag weer is!!
En dit is niet de eerste keer. Vorige maand was mijn website en mailfunctie vier dagen helemaal uit de lucht. Precies hetzelfde verhaal: vier dagen lang ben ik aan het lijntje gehouden. Daarna probeerden ze me wijs te maken dat het aan een programmeerfout in de website lag. Echt schnadlig! Mijn advies: GA NOOIT EEN CONTRACT AAN MET HOSTNET!!

Gewenste Oplossing:

Per direct de fatal error oplossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hostnet in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hostnet een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hostnet

Heeft op 23 april 2012 om 16:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Het probleem is verholpen door de afdeling Operations

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM