Klacht: Bestelling na 7 weken nog steeds niet geleverd en bedrijf weigert te annuleren en terugbetalen

Mevr. Oosterom op 11 augustus 2023 over Hondenmagazijn in de categorie Dierenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Dierenwinkels
Status Open
Datum 11 augustus 2023

Na zeven weken heeft de klant zijn bestelling van Hondenmagazijn nog steeds niet ontvangen. Het bedrijf weigert bovendien om de bestelling te annuleren en het bedrag terug te betalen.

Mijn Klacht:

Bestelling na 7 weken nog steeds niet geleverd en bedrijf weigert mijn bestelling op mijn verzoek te annuleren en terugbetalen.

Gewenste Oplossing:

Grld direct terug. Ik hoef hun troep niet meer te ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hondenmagazijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hondenmagazijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. Oosterom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM