Mijn Klacht:
Geachte heer mevrouw,
Gisteren heb ik telefonisch met een van uw medewekercollega’s contact opgenomen i.v.m. de Olie storing bij mijn auto. Uw collega was BOT en NIET klantvriendelijk. Hij heeft mij totaal niet correct en juist geholpen wat ik de laatste 10jaar gewend van de Honda dealer!! Bovendien heeft hij eens geen moeite gedaan om mijn verhaal te luisteren en i.p.v. verwees mij klacht te indienen bij de directie. Mijn vraag is aan u:
– Behandelen jullie de klanten nadat ze bij jullie geweest en betaald op deze manier tegenwoordig?? Ik kom als klant naar de Honda dealer met veel vertrouw, helaas deze keer is echt niet goed gegaan!
Hierbij wil ik graag mijn verhaal nog maal kort en duidelijk uitleggen:
– Op 11 januari 2019 had ik een onderhoud voor mijn auto (43-ZTD-2) bij u gehad voor 629,02 euro. Sinds driedagen krijg ik een Olie melding op mijn dashboard.
– Omdat de laatste grote onderhoud bij u en de andere onderhouden ook bij de Honda dealers gedaan zijn (staat alles op de SERVICE BOEK), moet ik naar u komen en hierover help vragen.
– Is dat de bedoeling dat over drie maanden na onderhoud (inclusief olie vervanging) melding krijgen?
Ik hoop dat ik mijn verhaal duidelijk aan u verteld heb en hierbij wil ik graag dat u de collega aanspreekt en z.s.m. met mij hierover contact op te nemen. Voor de duidelijkheid indien u het nodig heb, kan ik de foto’s van de service boek ook opsturen. Alvast Bedankt!
Met vriendelijke groet,
Djawid Nezami
Gewenste Oplossing:
Ze moeten mij hierbij helpen, want ik was drie maanden geleden bij Honda Verhagen een groot onderhoud voor mijn auto(inclusief olie vervanging gepleegd).


