Klacht: Product niet geleverd

Djawed op 01 mei 2018 over Home24 in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Home24
Status Nieuwe klacht
Datum 1 mei 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Geachte heermevrouw ,
In opdracht van Home24 zal uw pakket met ordernummer WR10301004562189001 op zaterdag 28 april 2018 tussen 8:00 en 22:00 uur worden afgeleverd op onderstaand adres.
Derde keer krijgen wij zo`n e-mail plus sms dat de levering plaats vindt. Wij zitten hele dag te wachten en dan staat in track en trace dat de levering niet doorgaat op een of op andere reden. Twee keer moesten wij de vrije dagen aanvragen bij onze werkgever. Derde keer dus vandaag was zaterdag verpest voor ons. Wij willen de duidelijk uitleg van jullie krijgen wanneer de levering echt plaats zal vinden. Wij willen ook naar een rechter stappen om vergoeding te krijgen voor 2 werkdagen die wij hele dag zaten thuis te wachten doorgebracht en verpeste vrije dag van ons. Jullie kunnen toch bedenken dat als de levering niet doorgaat een sms naar klant te sturen.

Gewenste Oplossing:

Jullie kunnen toch bedenken dat als de levering niet doorgaat een sms naar klant te sturen.
Als wij de levering binnen te krijgen na maanden wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Home24

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Home24 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM