Klacht: klacht service/ levering en aflevering

TessaenTony op 21 augustus 2014 over Home24 in de categorie Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 30 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, we betreuren het dat uw bestelling zo verlopen is. We hebben uw klacht ook ontvangen via email en deze in behandeling genomen. We hebben u hierover per email bericht. Mocht u nog vragen hebben, kunt u op deze...

Bedrijf Home24
Status Opgelost
Datum 21 augustus 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Beste klacht.nl,

Ik hoop op deze manier toch echt geholpen te kunnen worden.
In juni 2014 hebben wij meerdere bestellingen geplaatst bij home24 en werkelijk alles loopt daar mis.
Wanneer je de klantenservice belt moet je minimaal een half uur wachten en als je dan eindelijk iemand aan de telefoon hebt kan diegene je nog steeds niet helpen aangezien ze zelf geen idee hebben waar hun producten zijn op welk moment.
Wanneer je ze mailt krijg je geen of heel laat reactie waar dan wederom geen antwoord op je klacht of vraag word gegeven. Je voelt je eigenlijk constant afgewimpelt. Gelukkig hebben wij alle bestellingen wel geleverd gekregen in tegenstelling tot heel veel andere gedupeerde ( bron: Facebook/google)
Ze dragen een thuiswinkel waarborg maar maken daar nog werkelijk geen enkele regel van waar.
Toen wij de producten binnen kregen waren ze alle 3 beschadigd maar na al dit gedoe wat ik met dit bedrijf heb wil ik de meubels niet terug sturen en heb ik ze daarom gevraagd om een oprechte compensatie zowel voor de beschadigingen als voor de service die ik op geen enkel punt gekregen heb. Er worden daar beloftes gedaan in de vorm van terug bellen of mailen maar ook dat doen ze niet.
Op 4 augustus heb ik ze een enorme klacht gestuurd en ook daarop heb ik geen passend antwoord ontvangen. Ik hoop daarom echt van harte dat jullie mij kunnen helpen om toch te krijgen waar ik zo lang op wacht. Zie hieronder wat ik van Home24 verwacht.
Alvast bedankt voor de reactie.

Met vriendelijke groet,

Tessa de Vries

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik een oprechte compensatie van Home24 geleverd krijg in de vorm van een terug storting van minimaal 25% = 267,49 over mijn 3 bestellingen. Wegens alle problemen,tijd die er in gestoken is en alle beschadigingen. Ik betaal niet voor kapotte meubels want dan moeten ze er maar bij zetten dat je het voor deze prijs inclusief beschadigingen geleverd krijgt want wat dit bedrijf doet is tegen alle regels zowel hun eigen voorwaarden als de voorwaarden van het thuiswinkel waarborg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Home24

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Home24 nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Home24 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Home24 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Home24

Heeft op 30 oktober 2014 om 15:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant, we betreuren het dat uw bestelling zo verlopen is. We hebben uw klacht ook ontvangen via email en deze in behandeling genomen. We hebben u hierover per email bericht. Mocht u nog vragen hebben, kunt u op deze email reageren. Met vriendelijke groet Home24

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM