Mijn Klacht:
To whom it may concern,
Na 6 weken eindelijk iets van het examboard gehoord te hebben, kreeg ik een extra mogelijkheid om mijn research rapport in te leveren (aangezien dit mijn laatste vak is voordat ik ben afgestudeerd).
Na een nieuwe opdracht te hebben gekregen van een leraar, wist de leraar bij het inleveren niet eens meer dat die mij een opdracht had verstrekt en weigerde hem dus ook na te kijken. Na hem vele emails te laten zien zou die het dan toch maar even doen. In de mail verzocht ik hem om een feedback moment (aangezien ik geen begeleiding en feedback heb gehad). Mocht ik geen feedback kunnen krijgen zou ik nog even het rapport willen inzien. Vervolgens kreeg ik mijn cijfer terug met een onvoldoende. Zonder feedback en ik mocht het ook niet meer verbeteren.
Ik wil geen veronderstellingen doen, maar aangezien meneer het vak niet meer geeft en hij er dus niet voor betaald krijgt is het waarschijnlijk een goedkope manier om een student weg te wuiven. Geen communicatie vanaf de docent.
Natuurlijk verschuilen alle docenten zich achter de regels en elkaar en doet iedereen dezelfde uitspraak. Waarom zou je ook een student helpen met afstuderen als het jou niks oplevert?
Dit is tevens mijn eerste klacht en ontevredenheid binnen de school. Voor de rest zal ik de school ontzettend goed aanschrijven aangezien dat ten goede komt van de reputatie van mijn eigen opleiding. Hoe corrupt dat ook is.
Alvast bedankt, ik hoor graag van u.
Kind regards,
Bruno Bakker
Gewenste Oplossing:
Als ik binnen 2 weken een extra feedback moment krijg om mijn werk te verbeteren.

