Klacht: Extra kosten bij boeking via Ryanair

Blumink op 22 juli 2012 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hertz has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 20 augustus 2012
Reactie van het bedrijf:

Bedankt voor uw feedback. U kunt voor deze klacht Hertz Klantenservice bellen via 020 2013519 of per e-mail versturen aan: [email protected]. Met vriendelijke groet, Hertz Webcare

Bedrijf Hertz
Categorie Autoverhuur
Status Opgelost
Datum 22 juli 2012

Een klant heeft via Ryanair een auto gehuurd bij Hertz op de luchthaven van Malaga, maar ondervond lange wachttijden door een tekort aan personeel. Bij thuiskomst ontving de klant een onverwachte rekening van Hertz voor extra kosten, waaronder een bedrag voor een extra bestuurder en brandstof, die niet vooraf waren gecommuniceerd. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Via Ryanair een auto geboekt op de luchthaven van Malaga
enorme lange wachtrij bij de balie, waar 1 medewerkster aanwezig was.
De autohuur van 100,19 uur via creditcard afgeschreven door Hertz Hoofddorp en nu dus bij thuiskomst onaangenaam
verrast met een nota van Hertz van 66,50 euro ex btw voor de extra bestuurder, de brandstof was ons verteld door de medewerkster in malaga en in de extra verzekering die men daar probeert aan te smeren zijn wij niet ingetrapt echter de extra kosten voor de extra bestuurder zijn ons niet medegedeeld. Uiteindelijk nog een nota gekregen van Hertz spanje van 142,56, zijnde extra bestuurder, brandstof en luchthaventoeslag.

Gewenste Oplossing:

Als oplossing graag retour de 66,50 euro ex btw, dus bijna
80,00 euro.
Het is ons niet medegedeeld, er heeft ook echt geen tweede
bestuurder in de auto gereden en wij hadden dit ook nooit gedaan als wij dit hadden geweten, hadden totaal geen belang bij een extra bestuurder en willen ook hiervoor niet ongevraagd voor belast worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hertz in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hertz een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hertz beoordeeld.

Hertz

Heeft op 20 augustus 2012 om 08:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bedankt voor uw feedback.

U kunt voor deze klacht Hertz Klantenservice bellen via 020 2013519 of per e-mail versturen aan: [email protected].

Met vriendelijke groet,
Hertz Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM