Klacht: verlopen cadeaukaarten i.v.m. borstkanker

jannievandegraaf op 08 maart 2013 over HEMA Lekker Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 8 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Voor mijn verjaardag in feb 2012 heb ik de Hema lekker weg cadeaukaarten ‘luxe lunch’en ‘diner voor 2’ gekregen.
In maart 2012 is bij mij helaas borstkanker geconstateerd. Een intensieve periode van operatie, chemokuren en bestralingen volgde. Gelukkig gaat het nu weer beter met mij maar door deze omstandigheden is het er niet van gekomen de cadeaukaarten binnen de termijn van 1 jaar te besteden. Met andere woorden, de cadeaukaarten zijn nu verlopen.
De kaartnummers zijn:
Luxe lunch: 0000 3004 1404 6553 239
diner voor 2: 3004 1410 9019 805

Gewenste Oplossing:

Een verlenging van de huidige kaarten of nieuwe cadeaukaarten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA Lekker Weg

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA Lekker Weg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM