Klacht: cadeaukaart Borrel en Bite verlopen

lansje op 22 maart 2013 over HEMA Lekker Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 22 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorig jaar heb ik Hema Lekker Weg doosje Borrel en Bite ontvangen.Dit weekend wilde ik samen met mijn man er gebruik van maken Gisteren naar gekeken en toen zag ik op de achterkant in kleine letters staan dat de bon een jaar geldig was. Vandaag contact opgenomen met de Hema met Elise en kreeg ik de mededeling dat de bon niet meer geldig is.
Ik heb nog naar een leidingevende gevraagd en ben toen wel teruggebeld daar hij in bespreking was. Dhr Rietmeijer belde mij terug met de mededeling dat deze arrangementen al zo scherp geprijsd zijn. En het jammer is dat we geen gebruik hebben gemaakt van de bon en deze op geen enkele wijze verlengd kan worden. Dit in tegenstelling van andere kaart aanbieders. Wordt vaak wel compromieen gesloten of tegen adm kosten verlengd. Makkelijk verdiend van Hema na alle klachten die ik al heb gelezen.Er verdwijnen zo ongewild heel wat kaarten direct in de prullebak.

Gewenste Oplossing:

Dat er bijv tegen adm kosten de kaart kan worden verlengd.
Of met een maand extra verlengen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA Lekker Weg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA Lekker Weg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM