Klacht: Bon hema lekker weg maar een jaar geldig. Voor betaald en na een jaar al niet meer geldig!!!

Irenelohuis op 01 oktober 2013 over HEMA Lekker Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Nieuwe klacht
Datum 1 oktober 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De HEMA lekker weg “smakelijk etentje” bon cadeau gekregen. Nu wil ik deze 1,5 jaar later gaan gebruiken maar is al niet meer geldig!!! Binnen een jaar moet deze gebruikt zijn wat ik persoonlijk een erg krap tijdsbestek vind. En ook zeker niet kloppend naar de consument toe dat er aan deze bon een tijdsbestek zit, er is echter wel 35,– euro voor betaald!

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik willen zien dat er aan tegoedbonnen/arrangementbonnen geen tijdslimiet meer mag zitten. En hopelijk dat de HEMA mij hierin tegemoetkomt om een nieuwe bon te geven/bon te heractiveren of mij het geld terug zal doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA Lekker Weg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA Lekker Weg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM