Klacht: Ontplofte heinz zero statube 570 ml

Devprog op 15 juni 2023 over Heinz in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Heinz
Status Open
Datum 15 juni 2023

Op 14 juni ontdekte de klager een ontplofte Heinz Zero statube van 570 ml in zijn koelkast, waardoor ketchup door de hele koelkast verspreid was. Het product was een week na aankoop in een koele kelder bewaard en daarna op een temperatuur van 3° in de koelkast gehouden.

Mijn Klacht:

Trof woensdagmiddag 14 juni een ravage in mijn koelkast aan. Een halfvolle Heinz Zero statube van 570ml was ontploft en de ketchup zat door de hele koelkast.. Na aanschaf bij de Dirk, Broederenplein in Deventer een week in in een koele kelder gestaan(7°). daarna geopend voor gebruik en uitsluitend bewaard in de koelkast op 3°.

Gewenste Oplossing:

Ten eerste zou ik graag tekst en uitleg krijgen van Heinz hoe dit kan. Ten tweede lijkt in ieder geval compensatie van tenminste 1 statube Heinz Zero 570ml op zijn plaats. Per slot van rekening heeft het me ruim een half uur kwartier gekost om mijn koelkast weer schoon te krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Heinz

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Heinz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Devprog
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM