Klacht: Teenstuk afgebroken

cdruijf op 13 september 2016 over Havaianas in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Havaianas
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 13 september 2016

Een klant van Havaianas meldt dat het teenstuk van de slippers herhaaldelijk breekt. In het afgelopen jaar heeft de klant dit probleem zelf twee keer ervaren, terwijl haar dochter dit probleem al drie keer heeft ondervonden in de afgelopen twee jaar. De klant vindt het jammer, aangezien de slippers haar favoriet zijn.

Mijn Klacht:

Ik heb nu al diverse keren Havaianas gehad maar het laatste jaar breekt steeds het teenstuk. Ikzelf heb het dit jaar al 2x gehad. Voor mijn dochter koop ik ze ook en zij heeft het de afgelopen 2 jaar al 3x gehad. Erg zonde, de slippers zijn echt mijn favoriet

Gewenste Oplossing:

Als er een goede oplossing gevonden wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Havaianas

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Havaianas nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM