Klacht: Kuil in matras

val120596 op 18 december 2019 over Hästens in de categorie Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hästens is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Hästens
Categorie Meubelwinkels
Status In behandeling
Datum 18 december 2019

Een klant van Hästens heeft in 2009 een bed aangeschaft, maar ondervindt na enkele jaren een steeds dieper wordende kuil in zowel het matras als het dekmatras. Na een beoordeling door Hästens in Leiderdorp werd geadviseerd om de matrassen opnieuw te laten sticken, wat €325,- kostte, maar deze reparatie heeft geen effect gehad. De klant ervaart de service van Hästens als teleurstellend en voelt zich niet serieus genomen, aangezien de kuil volgens het bedrijf niet aanwezig zou zijn.

Mijn Klacht:

Wij hebben in 2009 een bed bij Hästens gekocht. De eerste jaren hebben wij naar volle tevredenheid hierop geslapen, keurig zowel de matrassen als de dekmatrassen telkens gekeerd. Na een aantal jaren merkten wij dat er een iedere keer diepere kuil in het matras ontstond, deze kuil is zowel zichtbaar in het dekmatras als in het gewone matras. Wij hebben deze klacht bij Hästens Leiderdorp gemeld en hier werd nadat ze de klacht persoonlijk beoordeeld hadden geadviseerd om de matrassen opnieuw te laten sticken omdat het sticksel een stukje loszat. Deze reparatie kostte ons €325,- en heeft totaal niks opgelost. Nadat bleek dat deze reparatie totaal geen verandering heeft gebracht werd ineens gezegd, nee hoor er zit geen kuil in de matrassen?! Slechte service van Hästens, niks valt onder de garantie. Wij hebben onlangs besloten om een nieuwe boxspring te kopen. Dit keer natuurlijk geen idioot dure Hästens maar Swiss sense, vele malen goedkoper en geen slechte ervaringen over kunnen vinden. Wij hopen hier wel heerlijk op te liggen zodra wij dit bed krijgen.

Gewenste Oplossing:

Tegemoetkoming in gemaakte reparatiekosten €325,- in ieder geval.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hästens over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hästens in behandeling genomen

Bericht van Hästens

4 jaren geleden - Geachte heer/mevrouw, Wij vinden het jammer dat u niet het gehele verhaal hier plaatst, ook omdat wij er alles aangedaan hebben u op een zo goed mogelijk manier te helpen. Het bed is niet in de Flagshipstore in Leiderdorp aangekocht maar aangezien wij van Hästens zelf zijn nemen we alle klachten serieus. Wij zijn tot twee keer toe kosteloos bij u geweest en constateerde dat van beide matrassen het stikdraad van de matrassen kapot waren. Dit kon het gevoel geven dat waar het stikdraad kapot was het zeker anders kon aanvoelen. Wij hebben ook aangegeven dat uw topdekmatras al circa 10 jaar oud was en aan vervanging toe was. Wij hebben toen ook aangegeven stap voor stap te kijken wat voor u het beste is aangezien u een nieuw topdekmatras een flink investering vond. U heeft toen 325,- euro betaald om het stikdraad te laten repareren. Het voelde voor u nog steeds niet beter waarbij wij weer hebben aangegeven dat het topdekmatras aan vervanging toe was en wij uit Coulance, omdat u het topdekmatras een flinke investering vond de kosten van het stikken van de matrassen in mindering zouden brengen op het nieuwe topdekmatras. U wilde nog steeds niet investeren in een nieuw topdekmatras. Uiteindelijk willen wij het beste voor u en staan wij ook in de toekomst voor u klaar, maar net als dat je met een auto investeert in onderhoud zoals vervangen van de banden is dit met een bed niet anders.

Alle klachten die gemeld zijn door val120596
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM