Klacht: Hart van nederkand

Marjavanroosmalendewert op 15 september 2015 over SBS 6 in de categorie Omroepen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf SBS 6
Categorie Omroepen
Status Open
Datum 15 september 2015

Een kijker van SBS 6 uit zijn onvrede over de programmering van "Hart van Nederland" na voetbalwedstrijden. Hij vindt het onterecht dat de nabeschouwing voorrang krijgt boven de reguliere uitzending van "Hart van Nederland", terwijl dit niet het geval is bij andere evenementen zoals darten. De kijker pleit ervoor om "Hart van Nederland" direct na de wedstrijd uit te zenden.

Mijn Klacht:

Ik vind het niet normaal dat als er voetbal is geweest er geen hart van Nederland komt maar eerst nabeschouwing die onzin!!! Als er darten op komt dan gaat hvn wel door terwijl er live gedart word!!!ik vind dit niet normaal dus zend na de wedstrijd gewoon hvn uit en daarna de nabeschouwing

Gewenste Oplossing:

Gewoon na de wedstrijd hvn uitzenden

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SBS 6

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SBS 6 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM