Klacht: slecht behandeld

h hille op 03 oktober 2022 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders is working on this complaint
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 3 oktober 2022

Een klant van Hans Anders in Gorinchem voelde zich slecht behandeld tijdens een bezoek om een probleem met het pootje van zijn bril op te lossen. De medewerker maakte opmerkingen over het aantal keren dat de klant het probleem had genoemd, wat leidde tot onvrede over de service.

Mijn Klacht:

bij hans anders gorinchem winkel kwam ik om het pootje van mijn bril te laten maken wat er mee aan de hand was ik had dit een paar gezegd toen werd ik door die man aangesproken dat ik het al 6 keer gezegd had wordt een klant zo behandeld dat was om 10 uur 19-09-2022

Gewenste Oplossing:

dat ik nooit meer door die man geholpen wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

3 jaren geleden - Beste mevrouw H Hille, Bedankt voor het melden van deze klacht. We vinden het jammer om te lezen dat u op deze manier te woord bent gestaan in de winkel. Dit is uiteraard niet hoe wij met onze klanten willen omgaan. Onze welgemeende excuses voor deze ervaring. Zojuist heb ik dit doorgezet naar de desbetreffende winkel. De medewerker in kwestie zal hier op worden aangesproken. Met vriendelijke groet, Maria Hans Anders Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door h hille
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM