Mijn Klacht:
Op 25 juni jl. Hebben mijn vrouw en ik uw vestging in Lisse bezocht om 2 brillen op te halen van mijn vrouw. 1x een lees bril en 1x een enkelvoudige bril voor afstand, de zonnebril voor lezen was er nog niet. Beide brillen werden op het gezicht afgesteld. Vervolgens werd mijn vrouw gevraagd of het zicht door beide brillen goed was waarop mijn vrouw zij dat het linker glas in beide brillen wazig was. Dat was zichtbaar tegen het zere been van uw medewerkster. Ze ging daarop vol in de aanval door alle kwalen van mijn vrouw, midden in de winkel en in het bijzijn van diverse wachtende klanten, de revue te laten passeren en daarmee aan te geven dat het daaraan moest liggen.
Druppelt u wel 3 tot 4 maal per dag uw ogen want dat moet, u gebruikt ook een halve tablet oxazepam maar wil dat afbouwen en uw bloeddruk is ook veel te hoog. U loopt ook bij de cardioloog !
Mijn vrouw voelde zich, net als ik, afgeserveerde, bijna seniele, ouwtjes die geen recht hebben op privacy, niet bepaald conform de Algemene Verordening Gegevens bescherming – AVG.
Hoe kan het bestaan dat zo iemand mensen helpt met een medisch hulpmiddel.
Uiteindelijk werd het tasje met de brillen aan mijn vrouw overhandigd hetgeen aangaf dat het gesprek over was……
Wij verwachten tenminste een excuus voor haar onverkwikkelijke respectloze gedrag. De dame in kwestie heet Jantien.
De heer en mevrouw B.J.Schutte
Gewenste Oplossing:
Als wij respectvol worden behandeld zoals collega's van Jantien wel doen.


