Klacht: onwaarheden vertellen.

[email protected] op 08 maart 2018 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 maart 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste [email protected], Op 7 maart 2018 heeft u via www.klacht.nl uw onvrede geuit over de Gratis Glazen actie. U geeft aan dat er geadviseerd is om het glas te verdunnen naar aanleiding van uw oogmeting en dat u ervan overtuigd...

Status Opgelost
Datum 8 maart 2018

Een klant van Hans Anders uitte onvrede over een aanbieding voor een complete bril met varifocus glazen voor €39,00. Tijdens het bezoek aan de winkel werd de klant geïnformeerd dat de glazen van kunststof zouden zijn, terwijl de folder sprak over varifocus glazen, wat leidde tot verwarring en onvrede over de communicatie van het bedrijf. Uiteindelijk werd er een oplossing gevonden en is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Deze week kregen wij een folders in de bus. Te verkrijgen een complete bril met varifocus glazen. Deze voor de prijs van euro 39,00.Als vaste klant van Hans Anders naar een vestiging. Deze had mijn gegevens over mijn oogsterkte. Zij wilden eerst mijn ogen laten testen. Wanneer er een verschil in sterkte zou worden geconstateerd dan zou de bril duurder uitkomen. Een onzinnig verhaal over de dikte van de glazen. Ik gaf aan dat ik een complete bril wilde voor euro 39,00. Al snel werd mij duidelijk gemaakt dat de glazen dan niet van glas zouden zijn maar van kunststof. Ik maakte de persoon duidelijk dat in de folder staat; Een complete bril met varifocus glazen. Niet; Een complete bril met kunststof glazen. Na over een weer, en vele duurdere aanbiedingen, werd een complete bril met kunststof glazen besteld voor de prijs van euro 39,00 met mijn oude oogsterkte. Wij dachten dat het opmeten van de ogen gratis is ? Wat als wij nog geen klant waren van Hans Anders ? Ik vind dit een vorm van oplichting. Klanten lokken en er dan alles aan doen om het vele malen duurder maken dan in de folder staat. Mijn bril met glazen zou euro 138,00 zijn.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een bril geleverd wordt die staat vermeld in de folder voor euro 39,00.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 08 maart 2018 om 12:59 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste [email protected],

Op 7 maart 2018 heeft u via www.klacht.nl uw onvrede geuit over de Gratis Glazen actie.

U geeft aan dat er geadviseerd is om het glas te verdunnen naar aanleiding van uw oogmeting en dat u ervan overtuigd was dat u minerale glazen zou krijgen bij een prijs van 39 euro in plaats van kunststof glazen. U geeft ook aan dat u wilt dat wij een complete Varifocus bril leveren volgens de folder die u heeft ontvangen.

Ik heb op 8 maart 2018 telefonisch contact met u opgenomen naar aanleiding van uw klacht op deze website. Helaas hebben wij uw klacht niet volledig kunnen bespreken. Om die reden stel ik u op www.klacht.nl op de hoogte van ons standpunt.

Als u bij Hans Anders kiest voor een complete bril, dan krijgt u altijd kunststof glazen met een kraswerende laag en ontspiegeling. Dit is ook bij de Gratis Glazen actie. Zoals bij iedere actie, gelden er actievoorwaarden. In de folder die u heeft gekregen wordt hier ook naar verwezen. In de actievoorwaarden wordt ook specifiek benoemd wat de korting is voor minerale glazen.

Op het moment dat wij een oogmeting hebben gedaan, dan kan er een verdunning op het glas geadviseerd worden. De standaarddikte van de glazen wordt aangegeven met index 1.5, zoals ook in de folder staat. Hoe hoger uw sterkte, hoe dikker het index 1.5. glas wordt. Door te verdunnen, wordt de bril lichter en comfortabeler. Uiteraard blijft het te allen tijde uw keuze of u een verdunning wenst. Meer informatie kunt u vinden op: https://www.hansanders.nl/informatie/soorten-glazen/dunner-glas/

In de winkel heeft u gevraagd naar de prijs voor minerale glazen. Die prijs ligt hoger, waardoor de vanaf prijs van 39 euro niet geldt.

U geeft aan dat u als gewenste oplossing een bril wenst te bestellen van 39 euro. Deze oplossing is in de winkel geboden. Er zijn geen kosten gerekend voor het opmeten van uw ogen.

Ik vertrouw erop u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd en beschouw uw klacht als afgehandeld.

Met vriendelijke groet,
Dave
Hans Anders Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM