Klacht: Onjuiste voorlichting

CJdeWilt op 03 juli 2021 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 juli 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste heer De Wilt, U heeft inmiddels contact gehad met de winkel en u gaat akkoord met de oplossing die de winkel heeft geboden. Ik ga ervanuit dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost en sluit hierbij uw klacht. Ik...

Status Opgelost
Datum 3 juli 2021

Een klant van Hans Anders heeft een probleem met een afgebroken neuspootje van een twee jaar oude bril, die net buiten de garantie valt. Ondanks herhaalde verzoeken om coulance, vooral gezien de recente aankoop van een zonnebril voor meer dan 286 euro, kreeg de klant te horen dat reparatie niet mogelijk was en dat een nieuwe bril aangeschaft moest worden. De klant vraagt om een vergelijk van een pakket aan glazen met een voordelig montuur, maar ontvangt geen positieve reactie.

Mijn Klacht:

beste medewerker,

een neuspootje van de twee jaar oude bril afgebroken. Niet door slecht gebruik of erop gaan zitten bijv. Bril zit net buiten het garantieplan (14dgn); en ik heb net bij Hans Anders een zonnebril op sterkte gekocht; kosten meer dan 286 euro.

Volgens filiaal Peppelweg Rotterdam is reparatie niet mogelijk. De noodzaak tot aanschaf van een nieuwe bril was daar. Wel had ik nog 10% korting staan van de zonnebril. Met een relatief voordelig montuur was ik voor ong. 460 euro weer geholpen. Ik verzoek meerdere malen om enige coulance gezien de termijn en de vele honderden euro’s die ik inmiddels bij uw bedrijf heb uitgegeven. Niet mogelijk.

Ik wil een vergelijk van een soortgelijk pakket aan glazen (ontspiegeld, gehard etc.) als bij mijn oude bril; maar dan een montuur van Pearle. Om een zo reëel mogelijk vergelijk te maken in kosten. Een deur verderop.

Bij Pearle heeft men een andere oplossing. Wij solderen het pootje erop; maar de ideale las is met een laser. Haast onzichtbaar; dat kost u dan 39 euro. We sturen hem op; vandaag weg.
U heeft hem hoogstwaarschijnlijk as vrijdag terug. In de prullenbak is werkelijk zonde van een bril in deze staat! vertelt men mij.

Ik ben werkelijk stomverbaasd??
Het komt bij mij meteen binnen als niet integer handelen. Maar de pijlen gaan niet op de medewerksters in de winkel. Wat mogen zij wel of niet; hoe instrueert u hen of traint u hen? Er zijn betere manieren om de omzet te verhogen in mijn ogen en klanten te binden.
Dit bespaart mij nu ruim 400 euro. En u bent mogelijk een klant kwijt. Het genoemde bedrag is voor mij een smak geld.

CJdeWilt

Gewenste Oplossing:

ik ben van mening dat het chagrijn en alle tijdverkwisting hetgeen me dit heeft opgeleverd het niet onredelijk is dat u de volledige kosten van reparatie betaalt.

Met uw handelen weliswaar dan minder, maar met het product u levert ben ik niet ontevreden. Ik was tenslotte content met deze bril. Ik heb nog een korting bon van 10% staan. Mogelijk kunt u een grotere prikkel bieden om in de toekomst bij een volgende aankoop Hans Anders weer gewoon aan te doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

4 jaren geleden - Geachte heer, wij hebben contact opgenomen met de winkel en zij zullen morgen telefonisch contact met u opnemen over uw klacht. Wij wensen u nog een goed weekend toe. Met vriendelijke groet, Greetje Hans Anders Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 03 juli 2021 om 12:45 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer De Wilt,

U heeft inmiddels contact gehad met de winkel en u gaat akkoord met de oplossing die de winkel heeft geboden. Ik ga ervanuit dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost en sluit hierbij uw klacht.

Ik wil u bedanken voor het kenbaar maken van uw klacht.

Met vriendelijke groet,
Dewi
Hans Anders Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door CJdeWilt
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM