Klacht: Niet nakomen servicevoorwaarden

Hansandersnietkopen op 03 januari 2023 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 januari 2023
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Martis, Wat vervelend dat u deze ervaring heeft gehad met de winkel in Haarlem, ik bied u hiervoor mijn oprechte excuses. U geeft aan dat u binnen korte tijd na aanschaf van de bril klachten had met het...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 3 januari 2023

Een klant van Hans Anders heeft een bril gekocht die twee maanden later brak. Ondanks aanvankelijke weigering om een vervangend montuur te vergoeden, stemde de winkelmanager in met reparatie. De klant ervaart onvriendelijke service en voelt zich niet gewaardeerd, wat bijdraagt aan een negatieve indruk van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Bril aangeschaft zonder verzekering. 2 maanden na aankoop breekt bril door de helft. Glazen lijken te zwaar voor montuur (?). Verkoopster beweert geen vervangend montuur onder huidige voorwaarden te vergoeden. Winkelmanager stemt wel in en bril wordt gemaakt. Na belletje te hebben ontvangen dat de bril klaar is haal ik de bril op. Deze moet echter nog bewerkt worden en of ik 2 dagen later terugkom. Ik ervaar veel spanning door de onvriendelijke service bij Haarlem Rivierastraat en voel mij niet gewaardeerd als klant voor een medisch hulpmiddel waar ik afhankelijkheid van heb. Hans Anders staat al erg slecht op de reviews en ik beaam dat. Zij verkopen dromen en in de werkelijkheid wordt je met lage prijzen gelokt en ben je achteraf veel meer kwijt in kopzorgen en prijs. Er is niet eens mogelijkheid deze klacht bij het hoofdkantoor te leggen, die zich verstopt onder de franchise paraplu en na jarenlange kostenbesparing op de customer relations niet te bereiken is. Bespaar jezelf aub de moeite.

Gewenste Oplossing:

Ik wens de onnodige reiskosten te kunnen declareren en ik wil korting op mijn meest recente aankoop. 10 maanden na de aankoop heb ik deze nauwelijks 2 maanden kunnen dragen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 03 januari 2023 om 13:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Hansandersnietkopen

Heeft op 03 januari 2023 om 20:18 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

er is geen oplossing geboden, de voorwaarden zijn opgenoemd maar het stukje wat tussen de regels doorleest is service. En dat is niet te vinden.

Bericht van Hans Anders

3 jaren geleden - Beste heer Martis, helaas voor u sluit ik me aan bij de woorden van mijn collega. De vestigingsmanager is uiterst coulant geweest ondanks dat u geen Bril Garant Plan had. Tevens dien ook ik u mede dat tegemoetkoming in de kosten niet aan de orde is. Mijn excuses dat ik u niet anders kan berichten. Ik wens u een fijne dag. Met vriendelijke groet, Dianne Hans Anders Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door Hansandersnietkopen
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM