Mijn Klacht:
Vandaag had ik een afspraak bij Hans Anders aan de Hoogstraat in Rotterdam. Dag ervoor in de winkel een afspraak gemaakt voor een oogmeting. Aangegeven dat ik eerst mijn kind naar school moest brengen en daarna door kon komen. Dame gaf aan dat dit geen probleem was.
Op de dag van de afspraak moest ik er om 9.30 zijn en ik arriveerde om 9.35. Dit door de verkeersdrukte en ik moest met mijn kinderwagen nog een stukje lopen naar de winkel. De winkel zelf was geheel leeg, ik was op dat moment de enige klant. Ik had vooraf online gelezen dat een oogmeting ongeveer 10 minuten zou duren. Dame gaf vervolgens aan dat de lensspecialist in vergadering zat en ik een nieuwe afspraak diende te maken.
De dag ervoor was ik zelf binnengelopen en werd ik geholpen door een dame voor mijn bril. Zij gaf aan dat haar eigen afspraak laat was en na zo’n twintig minuten kwam haar afspraak toch opdagen. Zij heeft mij toen zelf verder laten kijken en heeft haar afspraak verder geholpen.
Het is dus te bizar voor woorden dat meneer de lensspecialist mij afwimpelt onder het mom van een vergadering. Deze zogenaamde vergadering kon nooit gepland staan in “mijn” afspraak tijd. Meneer was zelf ook te beroerd om naar voren te komen en mij te woord te staan.
Jammer dat zo iemand het voor de hele zaak verpest. Ik ben dus voor niets, met mijn baby, naar het centrum gereden. Ik vind het een kwalijke zaak, omdat eerder werd aangegeven dat het geen probleem was dat ik eerst mijn kind op school moest afzetten.
Gewenste Oplossing:
Ik weet niet of er een passende oplossing voor het probleem is. Deze hadden ze in de winkel al moeten aandragen. De enige optie die ik kreeg was dat ik de afspraak moest verzetten. Iets waar ik dus geen tijd voor heb met twee kinderen.

