Mijn Klacht:
Mijn vraag was om op maat gemaakte oordoppen te laten maken. Één afspraak duurt zo’n 20 minuten. Helaas was het na de eerste keer niet gelukt, ze waren te kort. Ik moest een tweede en zelfs een derde keer terugkomen. Elke keer was dit niet mijn probleem. Sorry, deze keer gaat het wel lukken of Drie keer is scheepsrecht. Ik baal daar enorm van. Ik heb vergaderingen moeten afzeggen, omdat er anders geen afspraak te plannen was.
Uiteindelijk is het Hans gelukt om de goede diepte te maken en zijn de oordoppen gemaakt. Echter zat er direct al schade aan beide oordoppen en is de kleur (zwart) al aan het vervagen (na 1 week dragen van de doppen). Na contact te hebben opgenomen wordt er gezegd dat ze je klacht gaan registreren en je binnen 5 werkdagen bellen over deze klacht. Dit is niet gebeurd. Vervolgens bel ik na 5 werkdagen op en wordt er gezegd dat er niets geregistreerd staat. Ik voel mij hierdoor wederom niet serieus genomen. Erg jammer. Vervolgens wordt er gezegd dat je naar de winkel kan komen, de doppen kan inleveren en dan mijn geld terug kan krijgen. Dit is geen oplossing naar mijn mening. Ik wil graag gehoorbescherming, omdat ik dit nodig heb voor mijn werk. Er wordt 0.0 meegedacht of iets voorgesteld.
Gewenste Oplossing:
Ik wil geen minuut meer verspillen door fysiek naar een zaak te moeten gaan. Ik wil (een deel van) mijn geld terug of iets anders wat een compensatie kan bieden en hoop dat dit wel op een fijne manier kan gaan.


