Klacht: kapotte bril

wendyvanvoorst op 01 maart 2015 over Hans Anders in de categorie Opticïens en brillen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hans Anders has resolved this complaint
Klacht opgelost op 7 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Klant krijgt andere pootjes op de bril.

Status Opgelost
Datum 1 maart 2015

Een klant heeft een klacht ingediend bij Hans Anders in Epe nadat een pootje van zijn bril brak tijdens een aanpassingsprocedure. Het bedrijf weigert de kosten te vergoeden en verwijst de klant naar Specsavers, waar de bril oorspronkelijk is aangeschaft, ondanks dat de garantie inmiddels is verlopen. De klant voelt zich benadeeld door het ondeskundig handelen van de medewerkers.

Mijn Klacht:

Vandaag ben ik bij de hans anders geweest om een nieuwe zonnebril op sterkte te kopen. Nou niets aan de hand. Ook gevraagd of ze mijn huidige bril even konden stellen want hij zakte me wat van de neus af. Ze hielden de bril in zo’n bak die warm word om hem te buigen. Nu is het pootje dus gebroken en ze willen het niet vergoeden bij hans anders in epe. Ze zeggen dat ik het maar moet regelen via specsavers waar ik de bril 2jaar geleden gekocht heb. Op de bril zit dus geen garantie meer, dus nu zou ik dus moeten opdraaien voor de kosten van het ondeskundig handelen van medewerkers van hans anders epe.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn bril volledig vergoed wordt door hans anders. Ik ga niet opdraaien voor de kosten voor het vervangen van het pootje van de huidige bril.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hans Anders over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hans Anders in behandeling genomen

Bericht van Hans Anders

11 jaren geleden - klacht in behandeling genomen,.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hans Anders een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hans Anders

Heeft op 07 april 2015 om 13:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klant krijgt andere pootjes op de bril.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM